| dara_1781 a întrebat:

G dragon din bing bang este casatorit? eu am vazut un interviu in care spunea ca este, dar nu cred. voi ce credeti? si imi puteti da mai multe detalii despre viata lui personala pls sunt mare fan

1 răspuns:
| ςเєl a răspuns:

Lol,nu e casatorit happy. nu are nici prietena. multa lume si-ar dori mult sa fie impreuna cu Dara, Bom sau CL (2NE1), si spun ca este casatorit cu respectiva. Crede`ma, daca GD ar fi fost casatorit sau ar fi avut o prietena, nu ar fi fost genul care sa ascunda asta.