| byenkushka a întrebat:

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp! vreau un abdomen plat ce sa fac?

4 răspunsuri:
| byenkushka explică (pentru Esperança):

Am reusit printr-o metoda proprie sa am un abdomen plat in doar 3 saptamani fara efort si am mancat ce am vrut, dar oricum multumesc pentru raspuns.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Ronaldo face 1000 de abdomene ca sa arate cum arata. Fa macar 150 de abdomede pe zi. Alta solutie mai buna nu este!

| byenkushka explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Am gasit o solutie mult mai buna inventata de mine, si nu cred ca poti tu sa faci 150 de abdomene zilnic...