| SilentRain a întrebat:

Vreau sa am un abdomen plat, ce ma sfatuiti sa fac ca sa fie plat cat mai repede posibil?.

Răspuns Câştigător
| RobertaRicheya a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc sa faci sport in fiecare zi. Pana la urma muschii abdomenului sunt doar niste muschi si trebuie sa se regenereze. Fa foarte mult cardio si HIIT astfel incat sa topesti grasimile si poate chiar sa ti se vada patratelele. Mananca sanatos, cat de sanatos poti si fara diete, CLAR. Nu tine diete ca nu sunt bune. Bea lamaie cu apa calda dimineata, bea foarte multa apa pe timpul zilei, dormi destul, incearca sa nu te stresezi... Toate astea vor aduce rezultate si sunt mai mult lucruri ce trebuiesc introduse in stilul tau de viata.Aaa, si sa nu uit. Incearca sa bei otet de mere cu apa, dar doar 2 lingurite intr-un pahar cu apa, nu mai mult cum vezi pe net ca ti afecteaza stomacul. Sper ca te am ajutat. Iti doresc succes

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| devilshelp a răspuns:

Renunta la dulciuri si fa exercitii in fiecare zi. Alege-ti un clip de pe Youtube de aprox. 10-15 minute. Succes!

| Golyat18 a răspuns:

Sex with me...

| SilentRain explică (pentru Golyat18):

Amice, esti idiot big grin

| Golyat18 a răspuns (pentru SilentRain):

De ce?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Golyat18):

Aproape De Fiecare Data, in situatii asemanatoare.winking laughing

| Rorry a răspuns:

Mananca la ore fixe in fiecare zi alege-ti orele in functie de programul tau, de ex. 8 dimineata, 1 la pranz si 7 seara, si fa un sport, exercitii acasa, alergare. dar nu te astepta sa te transformi intr-un atlet profesionist peste noapte. e nevoie de disciplina, rabdare si perseverenta.