| mikuta a întrebat:

Heeeey! Buna eu am parul drept ce as putea sa ii fac sa stea si el un pic mai cret/mai ondulat?

2 răspunsuri:
| Amaliamalia a răspuns:

Daca te tunzi de exemplu in scari si atunci automat inti va sta un pic ondulat, cel putin asa e la mine, poti sa ti-l ondulezi cu placa sau sa-ti pui permanent (insa risti sa-ti sa-ti arzi parul cu amoniac) sau cu bigudiuri si spuma sau fixativhappy Succes! P. S.: Acum se poarta parul drept, lasa-l mai bine asa natural cum e, sigur ti se potriveste mai binebig grin.

| RobertClaudiu a răspuns:

Pai la urma urmei poti sa folosesti bigudiuri si nu-i nimic