| KatherineIvonne a întrebat:

Heeei! As dori si eu un film gen "The mortal instruments- city of bones" sau "Beautiful creatures". Funda! big grin (sorry pentru alegerea categoriei)

Răspuns Câştigător
| twilightt a răspuns:

Gazda...Nu e chiar la fel dar merita vazut!
Intre doua lumi-un film de nota 2000
the vampires diaries-frumos serial dar nu exceptional
true blood-daca ai timp de pierdut(are sase sezoane iar ultimu(7)va fi difuzat in iulie)e foarte frumos
Acum asa ceva de la mine...Nu sunt genul de filme pe care le-ai descris dar sunt filme adevarate!
Let the Right One In-Un film...NU POT SA IL DESCRIU! E preferatul meu! Intr-adevar este un picut de groaza dar nu poti sa zici HORROR! Are in centrul atentiei o vampirita asa zisa,, copil" care se indragosteste de un baiat in varsta de 12 ani.Mai mult nu iti dezvalui! Te las sa descoperi singura!
The Orphan-Acest film este deosebit.Da este un picut horror, poate mai mult decat cel de sus dar doar la sfarsit! In rest un film EXTRAORDINAR!

Toate filmele de mai sus sunt preferate de mine...mai ales exceptiile acelea doua care trebuie neaparat vazute de oricine! Sper sa savurezi fiecare minut din ele! Te pup
Funda?

2 răspunsuri:
| twilightt a răspuns:

Twilight

| KatherineIvonne explică (pentru twilightt):

L-am vazut deja de vreo 3 ori... Altceva?