| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme stiti gen "The Mortal Instruments: City of Bones", "Beautiful creatures", "The host"...etc. SF sa fie dar nu vreau horror.

4 răspunsuri:
| Babygirl90 a răspuns:

Beastly 2011 nu stiu daca l-ai vazut, nu e Sf dar e super dragut, romantic, mie mi-a placut multhappy

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Babygirl90):

L-am vazut happy. Daca mai stii si alte filme poti sa le spui ca daca nu le-am vazut iti dau funda big grin

| teo2000teo a răspuns:

Warm Bodies (Te rog nu fi rece/Iubitul meu e zombie)e un film frumos. Mie mi-a placut mult. Sau 'The first time', chiar daca nu e S.F., este un film superb :*
Daca vrei seriale, câteva sunt: Arrow, Beauty and the Beast, The listener, Supernatural, Teen Wolf.
Sper sa iti placa :*

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru teo2000teo):

In afara de Warm bodies care nu mi-a placut deloc pe toate le-am vazut big grin