| AlexandraLu a întrebat:

Ce cadou ii pot da prietenului meu de Craciun? (avem 11 luni impreuna daca e relevant)

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ceva simbolic cu voi 2 happy
Niste poze un golaj ceva.

| adinaTPU a răspuns:

Ii plac jocurile la calculator? Sta pe Facebook? Vorbiti mult pe chat? Cu alte cuvinte, sta mult pe scaun la calculator? Daca da, atunci ii poti face cadou un scaun. In cazul meu chiar statea mult la calculator si anul trecut i-am luat unul ergonomic, de birou, de la http://www.expert-scaune.ro/ Si acum il foloseste si a zis ca e foarte multumit de el. Chestii romantice, gen simbolice, cu voi doi sunt bune pentru Sf. Valentin. Sfatul meu e sa tii ideile romantice pentru februarie ca tot e luna dragostei si sa ii iei acum ceva util. Am ales un scaun ergonomic pentru ca ii tine coloana intr-o pozitie corecta si nu apar durerile.

| ionutmarian123 a răspuns:

Un parfum barbatesc cred ca e ideal

| mirelamt a răspuns:

Un briceag de la victorinox, gasesti pe www.swiss-corner.ro.