| Paulystar a întrebat:

Heeey, ce se intimpla cu mine? Desi am iubit, chiar il iubesc mult, tot visez un tip de care imi placea inainte, insa nu il mai vad pentru ca a plecat din scoala?

1 răspuns:
| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Relatia dintre tine si iubitul tau nu esti suficient de stabila. Nu iti ofera suficienta incredere, protectie, sau te plictiseste. Ceva cu siguranta se intampla si trebuie sa iti dai seama ce. Daca il iubesti sufient de mult, nu ar trebui sa visezi la alt baiat.
Multa bafta!