| Inuh a întrebat:

Heei! Am inteles ca pentru olimpiada de biologie din clasa a 11-a trebuie sa inveti din 7 sau 8 manuale. Imi puteti spune va rog frumos care sunt aceste manuale?

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce trebuie sa inveti din mai multe manuale cand peste tot scrie acelasi lucru?
Informatiile nu difera, doar nu stai sa le tocesti.
Foloseste-l pe asta, e bun, dupa el invata si cei ce vor sa dea la medicina.
http://www.pravaliacucarti.ro/images/produse/400_400/23884_33397.jpg

| Inuh explică:

Intr-adevar informatiile nu prea difera doar ca unele manuale au chestii in plus care nu se gasesc in altele...Asta cu 7-8 manuale o stiu de la o profa din liceul meu laughing. Oricum multumesc frumos pentru raspunsuri! happy

| Yosca a răspuns:

Tu esti nebuna cum sa inveti 7 sau 8 manuale, daca esti robot da poti sa te duci la olimpiada dar daca esti om nu te du

| Antron22 a răspuns (pentru Yosca):

Poate el e capabil. Daca tu esti pro*sta ca dracu sau pr*st ca dracu si nu stii sa inveți numa sa stai sa beleşti manzu toata ziua treaba ta. Unii vor performanța.