| Deutsssa a întrebat:

Heei TPU! Acum 2 min am incercat sa ma inscriu ca reprezentant avon.sa vad cam ce trebuie sa completez...si am dat un numar de tel si un adresa email fals.nu am vrut sa ma inregistrez cu nr de tel si adresa mea pentru ca vreau sa o intreb pe mama daca e ok. se poate intampla ceva? cei de la avon pot sa imi identifice pc`ul?

2 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Îm primul rând, câţi ani ai şi de ce nu ai întrebat-o pe mama ta întâi. Şi apoi, mai e adresa IP, dar nu cred că cei de la Avon s-ar ghida după ea, dar dacă vrei să te înscrii şi nu dai datele reale, atunci cum ai vrea să te contacteze?

| AlexandraS a răspuns:

Bunate pot inscrie eu ca reprezentant avon contacteaza-ma si primesti si tu un cadou www.vit.riol@yahoo.com