| Aןןє a întrebat:

Sunt reprezentant AVON, si vreau sa ma inregistrez online, dar am o problema.straight face
Nu stiu cu ce sa completez campurile "zona" si "numar de reprezentant".
Ma puteti ajuta? Ce trebuie sa scriu acolo?big grin

Multumesc Anticipat:*

Răspuns Câştigător
| cosmina_4658 a răspuns:

Daca esti reprezentant Avon, trebuie sa ai un numar de reprezentant.Pentru completarea zonei depinde din ce oras esti, cel mai sigur este sa iti intrebi directorul zonal sau un alt reprezentant.De exemplu pentru Tg Mures este zona 015...

Alte răspunsuri
15 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Suna la relatii cu clientii: 021311855 si iti va raspunde un operator care te va lamuri.

Alte răspunsuri
| .LoLo. a răspuns:

Zona: din ce zona esti. iar numar de reprezentant.numarul reprezentantului care te'a recomandat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa iau nr de reprezentant ca nu cunosc pe nimeni?

| Ionut_Adriana_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună! Dacă vrei te pot ajuta eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Daca esti reprezentant Avon pe factura scrie "Numar marca" acela este numarul de reprezentant, zona din care faci parte te poate ajuta liderul la care esti inscris. Daca dorestii detalii acceseaza www.avon.wgz.ro si completeaza formularul de contact sau intra in sectiunea "Afacerea ta" si afla detalii.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa ai un numar de reprezentant, iar parola o primesti de la liderul tau sau riderul superior. Cand primesti mail-ul cu confirmarea comenzii sa te uiti ca scrie nr reprezentant.

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Pentru cei care inca nu s-au inscris si vor sa intre in AVON http://mad.ly/signups/115664/join

| Deea26 a răspuns:

Informatiile acestea trebuia sa le primesti de la liderul tau.Pacat ca nu te-a informat...

| madwtza_9512 a răspuns:

Ia legatura acu coordonatorul tau si te va lamuri! Cel mai simplu!

| ANA_8475 a răspuns:

Pai si eu sunt reprezentanta, eu nu dau comanda online, eu am cunoscut si am inteles aceste probleme AVON cu ajutorul profesoarei mele de religie dumneaei imi da comanda online si ma ajuta daca am o problema. Nu despre asta e vorba acum in cazul tau la numar reprezentant eu am numarul 7_ _ _ _ _ si tu la email cand dai comanda o sa iti trimita un mesaj prin emali si acolo pe undeva pe sus vei vedea ca o sa scrie numar reprezentant si zona pui orasul sau satul unde locuiesti exact acolo si intreaba pe cineva care stie sa nu faci vreo greseala si sa nu mai ajunga comanda la tine. Mult succes! Si ma bucur ca ai ales sa desoperii frumusetea cu AVON! (eu sunt reprezentanta de 5 ani ) MULT SUCCES INCAODATA!

| Anamaria_Fekete_1971 a răspuns:

Buna ziua vreau sa pun comanda dar scriu codul reprez sí pasvordul dar nu ma lássa sa intru

Alte răspunsuri
| andeutza2000 a răspuns:

Buna ziua stie careva ce cod postal trebuie sa trec