| danydaniella a întrebat:

Heei, TPU! :**As vrea sa-mi fac un blog personal, pentru adolescenti, dar nu stiu ce nume sa-i dau. Aveti idei? :*

Răspuns Câştigător
| Teodor_Cozma_1990 a răspuns:

Am eu o idee:Lumea adolescentilor

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Pai depinde de subiectul in sine... sau vrei ceva mai general? Practic titlul trebuie sa reflecte esenta blogului.
Ca si platforma eu ti-as recomanda sa incerci www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit si-ti ofera destul de multe posibilitati.

| MissADEEL a răspuns:

Tineriidinziuadeazi. 2000'skids. Dany'sthoughts. Danielaspune. Cusipentruadolescenti.