| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU, cum descrieti relatia voastra cu parintii?

4 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

O relatie foarte buna, mai exista cateodata mici certuri cu mama dar nu importante, suntem amandoua mai capoase si nici una nu renunta asa usor big grin. In rest, este foarte bine, glumesc cu ei si ma distrez ca, cu niste prieteni.

| dorin1990 a răspuns:

Eu consider ca am o relatie foarte buna cu ei ma ajuta si eu i ajut la randul meu.asa trebuie sa fie o relatie fiu-parinte.

| Zoella a răspuns:

După părerea mea cred că relaţia mea cu părinţii e destul de ok. Mai există mici certuri (în care familie nu există?), dar bineînţeles nu ceva important. Cu mama mă înţeleg cel mai bine, ne sfătuim reciproc şi nu există secrete între noi.

| MihaelaMadalina997 a răspuns:

Relatia mea cu parintii pot spune ca e destul de ok. ma inteleg foarte bine cu mama, si cu tata insa bineinteles fiind tata de fata e ceva mai stric cu mine.tu?