| buterfly a întrebat:

Heyy...Care este relatia voastra cu parintii?big grin

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Una foarte buna.

| AndaWest a răspuns:

Cu mama ma inteleg foarte bine, cu tata mai putin binestraight face

| Ananas2 a răspuns:

Tata a murit, [am 13 ani] iar mama...
ce sa zic... nu prea vorbesc asa multe cu ea. de cand a murit tata, eu sunt mai inchisa in mine. nimeni nu stie cu adevarat ce e in sufletul meu.

| shtephie a răspuns:

Am o relatie deschisa cu parintii, bazata pe incredere reciproca, comunicare si iubire, evident.

| Bogdanux a răspuns:

In mare parte destul de ok, bazata pe respect si comunicare, uneori devine chiar foarte buna, iar alteori devine al 3-lea razboi mondial laughing.

| Smile_9049 a răspuns:

Eu o numesc relatie de salut, nu vorbim de mai nimic, doar facem apropouri rautacioase unul altuia. Poate e chiar amuzant, dar asa nu prea am cui vorbi si uneori ma plictisesc.Nu ma intreaba nimic, nu ma felicita pentru nimic, e aiurea, nu le prea pasa, se gasesc sa imi puna intrebari doar cand sunt ocupat sau fara chef. Oarecum abia astept sa plec, oriunde.Initial am crezut ca nu le pasa, pana mi-a disparut jurnalul si l'am gasit in poseta mamei.Mda, chiar abia astept sa plec.