| Miru987654321 a întrebat:

Heei TPU! Cum pot deveni mai populara si mai cool? FUNFDA

Răspuns Câştigător
| Ivory a răspuns:

Bunaa.Secretul in a deveni mai iubita si placuta de ceilalti adica mai cool pe romaneste, consta in trecerea de la un caracter copilaros la unul mai matur.In majoritatea cazurilor, persoanele cauta prieteni sinceri, draguti si in care sa poata avea incredere.Increderea sta la baza popularitatii.In primul rand increderea in tine te transforma dintr-o"fraiera copilaroasa"--intr-o persoana dorita de multe persoane ca si prietena. Fundaa este a mea?:o*--

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Nu trebuie sa fi populara sau cool trebuie sa fi tu insati, nu trebuie sa fi cum vor altii trebuie sa fi cum vrei tu.
trebuie sa ai incredere in tine si sa te placi pe tine asa cum esti. pentru ca desi nu te cunosc cred ca esti o perosana super si speciala. happy

| fearlessss a răspuns:

Incearca sa socializezi cu cat mai multa lume sa fi deschisa ..incepe prin prietenii pe care ii ai acum sa cunosti din ce in ce mai multi.Incearca sa fii spontana si iseata.

| MiculFaraon a răspuns:

Prin felul tau de a fi. Orice persoane are ceva specific ei.

| Luminou a răspuns:

Multi intreaba asta.Trebuie doar sa fii tu! Comunicativa, indrazneata, si alte calitati de genul.
Sper ca am fost de ajutor big grin!