| love14andreea a întrebat:

Cum pot deveni populara?
dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Ca sa devii populara in scoala poti participa la multe activitati scolare si extrascolare iar daca vrei sa te cunoasca lumea pe strada te poti face Vlogarita, cantareata, pictor...etc.

3 răspunsuri:
| lunathemoon a răspuns:

Scumpa mea, ca sa devii populara trebuie sa muncesti mult! Poti merge la cursuri de canto, actorie sau eventual dans ca sa ai spectacole...si apoi poti merge la concursuri gen,, Romanii au talent'',,, Next star'' ca sa te vada lumea! Fara talent nu poti deveni si bineinteles nici fara muncawinking

| ComfortablyNumb a răspuns:

Nu ai mentionat daca vrei sa fii populara in orasul tau sau pe plan national. Banuind ca e prima varianta, iti voi spune ce cred eu. Te imprietenesti cu o persoana populara (asa fac majoritatea) apoi mergi la petreceri, te cunosc si restul popularilor, apoi boom, esti si tu populara.

| glioppp a răspuns:

Buna vreau sa-ti spun punctul de vedere a unui baiat.
in primul rand trebuie sa arati macar ok
al doile rand incerci sa te cuplezi cu un baiat care este cunoscut in scola
al treilea rand ii dai papuci
si ai sa vezi cum o sa sa vb de tine in toata scola laughing