| scumpika2000 a întrebat:

Am o intrebare cum pot deveni cea mai cool si populara fata?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin comunicare și contact direct cu societatea.
Fii vigilentă, sunt multe capcane.
Pa, pa.

| deea_1980 a răspuns:

Trebuie sa :
-ai un par stralucitor si aranjat
-ai haine de la firme renumite
-sa fi slaba
-sa ai un telefon de ultima generatie
-sa mergi dreapta
-sa umblii cu 2-3 fete in spate
-sa te placa multi baieti
-sa nu asculti pe nimeni

| Razvan a răspuns:

Conditia esentiala e sa nu uiti ca indiferent de situatie esti un om, nu o papusa de plastic care joaca dupa cum vor altii. Da, e bine sa ai multi prieteni care sa te aprobe si cand n-ai dreptate dar nu stiu cat de corect e fata de tine.Strange-ti in jurul tau prieteni putini dar care sa isi merite numelehee hee

| Symona a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti la asta...trebuie sa fi tu!happy

| 16.laura.16 a răspuns:

Sa fii o buna prietena.
Sa sti sa faci si sa accepti o gluma.
Sa zambesti cat mai des.
Sa nu barfesti.
Sa te implici in activitatile extra-scolare.
Sa nu uiti sa fii Tu!

| mary a răspuns:

Hai ca e tare intrebarearolling on the floor. mai ales raspunsul lui deea.rolling on the floor. zici ca e luat din filme americane cu adolsecenti.eu cred ca nimeni nu e cea mai populara fata si cea mai cool. chestia este sa iti faci tu un grup de prieteni(presupun ca ai deja)si sa te simti bine in acel grup. nimeni nu e cel mai popular. popularitatea vine odata cu invidia si daca ceilalti sunt invidiosi atunci nu o sa-ti mai dea atentie.

| purplexfusion a răspuns:

Pai trebuie sa cunosti multi multi multi copii din liceu, sa arati bine, dar sa nu fi o scorpie ca dupa aia n-o sa mai fi cool deloc

| publicname a răspuns:

Trebuie sa fi frumoasa in primul rand.Stai cu fetele cele mai fitoase si bogate din liceu, trebuie sa ai mereu un sictir in tine si sa ii tratezi pe ceilalti cu o anumita superioritate (vezi cum sunt fetele din mean girls) si cam atat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci sex cu cel mai popular baiatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fii niciodata cool iar raspunsul lui deea ma da pe spata sa ai telefon de ultima generatie nu tine neaparat de cool poti sa nici nu ai telefon lol si haine de firme renumite poti sa fi urata ca noatptea 'CU HAINE RENUMITE LOL' si daca esti de 7 anisi vrei sa fii cool cine te place dracuuuuuuuuuuu! oricum eu am 13 anima intereseaza sa fiu cat mai placuta nu sa fiu col cum zice deea,