| IuliaChiuian a întrebat:

Heei TPU!
Imi poate recomanda cineva animeuri in care baietii se lupta pentru o fata ( si ea e personajul principal ) big grin ( daca exista... )

Răspuns Câştigător
| cristi73 a răspuns:

Inukami,Sora no Otoshimono,Freezing, Sekirei, Rosario + Vampire, nu sunt in toat anime-urile fetele rolul principal dar baietii salveaza fetele, si invers, si iti pot garanta ca sunt foarte amuzante.

Recomand: Death Note, Fairy Tail, High School of the Dead sunt foarte frumoase.

| IuliaChiuian explică (pentru cristi73):

Death Note, Fairy Tail, High School of the Dead, Sora no Otoshimono, Rosario + Vampire, le-am vazut big grin mersi da sfatwinking

3 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Buna. Poti sa incerci Vampire knight (nu se lupta chiar la sensul propriu, dar sunt doi baieti care iubesc aceeasi fata ). Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu