| Mihaspider a întrebat:

Heei, TPU! Vreau ca diriginta sa ma mute in banca cu prietenul meu si nu stiu cum sa i spun ca sa nu si dea seama ca l plac.
Vreau sfaturile voastre, plzzz!
(Puteti adauga si *colegul meu de banca nu ma lasa in pace si vreau sa ma mutati*)

Răspuns Câştigător
| Anonim12t a răspuns:

Depinde daca nu vrei sa isi dea seama ca te place incearca sa nu te runisezi si nu-i oferi atentie daca nu vrei sa te mute cu el incearca sa cauti un motiv care te poate ajuta sa te mute cu altcineva