| alexsz95 a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre. Cum aflu ca o fata ma place? deoarece si eu o plac pe ea si nu stiu cum sa ii spun ca o plac, de multe ori am incercat sa ii spun dar nu am stiu cum sa fac acest lucru? Ma puteti ajuta... dau funda.

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Pai mai intai ii zambesti, si te uiti insistent la ea... te cumoporti frumos si civilizat, sa incerci sa o duci in parc, sa o iei de mana sa va puneti pe banca, sa va apropiati unul de altul si totul vine de la sine happy succes :*

6 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Cu fata aia n`ai sanserolling on the floor

| alexsz95 explică (pentru vάĝàвøήτ):

Ce vrei sa spui prin faptul ca nu voi avea sanse cu ea?

| vάĝàвøήτ a răspuns (pentru alexsz95):

Esti prea frumos si ea e prea urata

| Iulia100rock4ever a răspuns:

Spune-i chestia asta direct si intreab-o daca te place.in nici un caz nu ruga vreun amic s-o intrebe daca te place, spune-i chiar tu

| H1TCH a răspuns:

Uita-te la filmul Hitch cu will smith si o sa fie a ta...crede-ma la mine a mers mereu cu sfaturile din filmul ala

| alexsz95 explică (pentru H1TCH):

Am vazut filmul si e chiar de folos, adica prin faptul ca sunt o gramada de sfaturi, Multumesc!