Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2704210intrebari
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Iul
SATI 267.144AFISARI
115.252VIZITE
96.643V. UNICI
30 Decembrie 2011
BaRbIe14 intreaba:

Heeiii TPU :*:*:* Vreau si eu statusuri noi 2012 pentru fete! big grinbig grin

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    30 Decembrie 2011 16:20
    Đϋffγ a răspuns:

"Vrei să ieşi cu mine?Ia-ţi banii cu tine!" asta-i vorba oricărei mărci feminine!

• Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [].
    • Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !
    • Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
    • ak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .
    • Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
    • MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS
    • EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"
    • Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"
    • Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine
    • Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
    • Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq ... tu de mine eu de altul.
    • Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."
    • Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
    • Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
    • Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
    • "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
    • Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c ...

• 31 Decembrie 2011 18:47
    BaRbIe14 explică (pentru Đϋffγ):

Mersi:*

- Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 9 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 11 Ianuarie 2012 17:08
    Leaderrr a răspuns:
    Uite aici cele mai noi statusuri gasite " http://statusuri-viata.com " are foarte multe statusuri noi.
  • 18 Aprilie 2012 22:43
    B3B3LuShA_8010 a răspuns:
    Intra pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 am acolo statusuri postate, sper sa iti placa
    19 Aprilie 2012 22:11
    BaRbIe14 explică (pentru B3B3LuShA_8010):
    Merciikiss
    19 Aprilie 2012 23:18
    B3B3LuShA_8010 a răspuns (pentru BaRbIe14):
    Npc, sper doar sa iti placa:*
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 15 Iunie 2012 17:16
    Alecssutssaa a răspuns:
    1 " Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "

2" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

3" Domina ca sa nu fii dominat! "

4" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea "

5 " E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "

6 " Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

7 " Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

8 " Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

9 " Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

10" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

11 " Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja… "

12 "Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

13 " Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

14 " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

15 " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

16 " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "

17 " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa! "

18 " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

19 " Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

20 " Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "

21 " Smeel`s like weekend… "

22 " Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "

23 " Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "

24 " Stam la rand? Sau toti deodata? "

25 " Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit...
  • 30 Ianuarie 2012 00:06
    Supradozaa a răspuns:
    Nu se faCee m0dell;´ Desi` arataa`:-xx Se face´ ce vrea inimi0araa´eii` fiindca 0 sa p0ata

• 30 Ianuarie 2012 00:07
    Supradozaa a răspuns:
    Si`nchide ochii! Asculta asta macar.Hai sa fim copii.Iar! Iaar! Iaar!
  • 30 Ianuarie 2012 00:08
    Supradozaa a răspuns:
    .Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.