Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

3128068intrebari
Quiz-uri TPU
StarShinerS
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Iun
SATI 242.570AFISARI
130.647VIZITE
117.860V. UNICI

Heeiii TPU :*:*:* Vreau si eu statusuri noi 2012 pentru fete! big grinbig grin

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

"Vrei să ieşi cu mine?Ia-ţi banii cu tine!" asta-i vorba oricărei mărci feminine!

• Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [].
    • Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !
    • Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
    • ak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .
    • Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
    • MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS
    • EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"
    • Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"
    • Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine
    • Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
    • Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq ... tu de mine eu de altul.
    • Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."
    • Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
    • Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
    • Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
    • "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
    • Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c ...

• explică (pentru Đϋffγ):

Mersi:*

- Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 10 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Uite aici cele mai noi statusuri gasite " http://statusuri-viata.com " are foarte multe statusuri noi.
  • a răspuns:
    Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

...

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
  • a răspuns:
    Intra pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 am acolo statusuri postate, sper sa iti placa
    explică (pentru B3B3LuShA_8010):
    Merciikiss
    a răspuns (pentru BaRbIe14):
    Npc, sper doar sa iti placa:*
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • a răspuns:
    1 " Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "

2" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

3" Domina ca sa nu fii dominat! "

4" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea "

5 " E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "

6 " Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

7 " Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

8 " Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

9 " Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

10" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

11 " Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja… "

12 "Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

13 " Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

14 " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

15 " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

16 " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "

17 " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa! "

18 " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

19 " Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

20 " Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "

21 " Smeel`s like weekend… "

22 " Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "

23 " Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "

24 " Stam la rand? Sau toti deodata? "

25 " Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit...

• a răspuns:
    Nu se faCee m0dell;´ Desi` arataa`:-xx Se face´ ce vrea inimi0araa´eii` fiindca 0 sa p0ata

• a răspuns:
    Si`nchide ochii! Asculta asta macar.Hai sa fim copii.Iar! Iaar! Iaar!
  • a răspuns:
    .Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.