| DandelionColor a întrebat:

Heey! Un baiat s-ar putea indragosti de o fata mai mica decat el... ahm. cam pana la umeri?

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu se indragosteste nimeni de inaltimea cuiva (daca intelegi)

| RAY a răspuns:

Da,de ce nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Este incetatenita "obligativitatea" ca intotdeauna fata/femeia sa fie mai scunda decat barbatul. Deci in cazul vostru se respecta aceasta cerinta iar diferenta este una considerata ca fiind normala/perfecta.Dar pentru a fi intr-adevar fericita si implinita, intr-un cuplu trebuie sa existe ceva la fel de obligatoriu si anume buna intelegere dar mai ales increderea. Succes.

| neutrino a răspuns:

De ce nu? Oricum fata ar trebui sa fie mai marunta decat baiatul, iar frumusetea unei fete nu consta neaparat in inaltimea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cum să nu. în mod normal vă plac fetele mai mici de înălțime decât voi. dar sunt lucruri mult mai importante decât înălțimea într-o relație.

| cristi10grei a răspuns:

In iubire simplu nu conteaza daca esti mica grasa zlaba, important sa fie flacara iubiri tongue scanteiea cum se spune happy

| sooome a răspuns:

Nu conteaza inaltimea.
Pur si simplu trebuie sa existe o atractie.
Interiorul leaga suflete nu exteriorul.