| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un baiat de 17 ani se poate indragosti de o fata cu 4 ani mai mica decat el puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| Adrienutza_3542 a răspuns:

Eu as crede ca da, pentru ca nu conteaza anii si daca iti atrage atentia este sigur ca DA.Asa ca iate in mini si cucerestel printr-un mod.Multe succese!

14 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

In dragoste si razboi totul e permis. DA!

| BubuuLinna a răspuns:

.da de ce nu.hee hee

dar depinde acum de baiat daca o place.happy

| deea89 a răspuns:

Orice e posibil in lumea asta love struck

| 4b a răspuns:

Cand te indragostesti...nu mai tii prea mult cont de varstawinking

| Wildie a răspuns:

Nu cred ca poate ...sorry

| dutsa24 a răspuns:

Da.dragostea nu are virsta

| Cattalina a răspuns:

Daaaaaaaaa

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Evident! daca e pedofil darolling on the floor)

| y0n3la98 a răspuns:

Offf...eu una cred ca nu conteaza varsta.(adica bine, nici exageratalaughing) da` 4 ani.oh go on nu-i nmk.conteaza sentimentele:X mama mea este mai mica ca 7 ani decat tata.si s inteleg perfect si au 18 ani d casatorie.

| Siiiiia a răspuns:

Daaa

| NaruxSaku a răspuns:

Dapz:*Dragostea nu are conditiihappydaca baiatul o place(iubeste) si fata la fel, Good Luck!wave

| Leonid a răspuns:

Da. Chiar eu am fost pus in situatia...

| XoxooAnonim a răspuns:

Se poate dar sansele sun 1% chiar 1/la un milion.Dar ca sa fie mai sigur nu te implici foarte mult in realatiewinkingCred ca toata lumea stie ca sansele sunt minime ca o relatie din aceasta sa tine.Bine ca daca esti indragostita de el oricine orice tiar spune crezi in dragostea luiwinkingstiu ce spun.Eu zic sa nu te implici prea multwinkingsucces!

| Andy001 a răspuns:

Uite,eu cred ca da si stiu ca unii nu vor fi de acord, dar stii cum se spune:Nu risti, nu castigi!