| CreepyCrow a întrebat:

Credeti ca un baiat s-ar uita la o fata cu 3 ani mai mica decat el, daca fata il iubeste, dar el nu stie, dar s-ar putea intr-o zi sa se intalneasca? nu cred ca am fost prea clara... Un baiat se poate indragosti de o fata mai mica cu 3 ani decat elsad?

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

De ce nu

| Ncl_9813 a răspuns:

Dupa parerea mea da.Nu cred ca varsta conteaza ci sentimentele daca tie iti place de el si lui de tine sigur nu va ve-ti mai gandi la varsta.

| RxTx a răspuns:

Eu m-as uita la ori ce fata sanatoasa frumoasa desteapta sufletista chiar daca ar fi si cu 10 ani mai mica de cat mine

pana acum am avut prietene doar mai mari de cat mine
cea mai mare era cu 11 ani mai mare de cat mine

gaina batrana face ciorba buna :)

am nevoie de o prietena noua pentru ca ultima si-a gasit un austriac :))
poze cu mine :
http://te-iubesc.hi5.com

| DeeaMarry a răspuns:

Dar ce ar avea?! Mi se pare o diferenta de varsta cat se poate de normala...

| tufanuu a răspuns:

Depinde care este varsta dar cred ca nu adauga-ma in lista sandu_9820