| biscuiteletau a întrebat:

Hei. Ajutor straight face!
Credeti ca e 'normal' ca el sa vorbeasca despre mine [ma rog, nu-i de rau, ce-i drept] cu tipa pe care stie ca nu o suport si sunt geloasa straight face [sunt in aceeasi clasa ei si intr-un timp ne-am certat destul de nasol pe tema geloziei]?

4 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Atata timp cat stie ca nu o suporti, nu mi se pare normal.Pana la urma cu ce s-ar alege? Doar esti iubita lui.Cam ciudat tipu'...

| biscuiteletau explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Nu e ciudat. De fapt ba da laughing). Am citit niste converdsatii cu ea [stiu ca nu e bineoh go on] si se intelege char bine cu ea :-

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru biscuiteletau):

Zici ca se intelege chiar bine? Ei bine, ai grija pentru ca atata timp cat ea e "rivala ta" ar putea sa recurga la orice doar ca sa"castige" in fata ta.

P.Sbig grinaca vezi ca nu-ti acorda o atentie mai mare decat ii acorda aleia, fato da-i niste papuci de casa, fiindca n-a pierit samanta lor oh go on

| Karmina5 a răspuns:

Sa vorbeasca despre tine? Nu e bine. Poate vorbi de rau pe la spate si de bine prin fata. Ar trebui sa ii explici ca nu iti place ca vorbeste despre tine si daca continua ar trebui sa il lasi balta. parerea mea big grin Cel putin mie nu imi place sa fiu vorbita de iubitul meu. si mai ales cu aia pe care nu o suport. Iubitul tau face asta numa sa te enerveze, daca stie ca tu nu o suporti. cum se poate asa ceva? Tu esti iubita lui. nu aia big grin. O zi faina!