| meryy11 a întrebat:

Hei! Am o intrebare. vb cu un băiat pe fb câte ore si a fost coleg cu mine pana anul trecut acum nu mai e fiindcă m-am mutat dar vb cu el pe fb continu imi spune Draga mea, te Pup, ca sunt o scumpa cand vb il întreb daca nu are treaba sau noaptea pe la 11sau 12 nu e obosit si el m-a întreaba si imi zice ca merita sa vb cu mine chiar daca e obosit si ca nu o sa m-a uite si e o plăcere sa vb cu mine ..eu ce sa ii zic? M-a place? Ce părere aveți? cum sa reactionez? adica eu ce sa zic?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place si ii poti spune ca esti de acord.

| puppetmaster a răspuns:

Daca este un baiat de treaba si ati fost prieteni buni eu cred ca te place si ar trebui sa-i dai o sansa

| Futhakari a răspuns:

In ce sens te-ai mutat de la liceu/generala, judet? Si cati ani ai tu si el e mai usor sa te ajut daca dai mai multe explicatii.

| meryy11 explică (pentru Futhakari):

M-am mutat de la o scoala la alta in acelasi oras avem amandoi 13 ani

| Futhakari a răspuns (pentru meryy11):

Eu zic sa i dai o sansa daca tot vezi ca sa straduit sa ati castige atentia, cine stie chestia asta te va schimba pe tine si va fi mai picanta viata de cat plictisitoare, trebuie traita viata din plin.Si ami place sa vad ca la varsta asta se infiripa relati. Bafta!