| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca o fata ma place... Din vorba in vorba mi-a spus "Bate cuba", bine asta nu este un semn asa wow. Cand trec pe hol ma baga in seama, iar azi cand am intrat in scoala a iesit din clasa si a tipat (‘A venit "x")a venit la mine si mi-a spus "Vreau sa te imbratisez ". Nici bine nu intrasem laughingSi ma strans tare cand ne-am imbratisat. Precizez ca ea iesise din clasa special pentru mine. Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Poate vrea sa jucati beer ponglaughing)) Tu ce crezi? Nu ar mai bine sa o intrebi? Dar nu la modul-hei fata vrei sa facem o omleta fara oua? Data viitoare du-te la ea si imbratiseaz-o....nu ar strica sa ii dau un pupic ca un mascul feroce.

| SpidermanSCOOB a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Pai asta am si facut, dar fara pupic laughing ma gandeam sa fac asta maine laughing Multumesc pentru raspuns happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca te place, dar cu siguranta pot spune ca-i place sa se joace cu tine!

| Lola4782990 a răspuns:

Eu una sincer as spune ca semnele acestea sunt cam evidente, nu pot sa cred ca nu ti-ai dat seama.

| SpidermanSCOOB a răspuns (pentru Lola4782990):

Nu stiu foarte sigur...