| Veronicastr123 a întrebat:

Hei! Am primit azi o agenda si nu prea stiu ce sa scriu in ea si sa nu o irosesc.Idei?
Ps.Fara jurnal
Dau funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, de ce e obligatoriu sa scrii ceva daca nu ai nimic de scris?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa oracol
Sau intrebari am/n-am
Poti scrie numere de telefon/parole de la diferite conturi ca sa fii sigura ca nu le pierzi

| LexiEla a răspuns:

Scrie primele idei intense pe care le ai in anumite momente.
Scrie pentru bff ul tau amintiri de.ale voastre, motive pentru care il/o pretuiesti, etc si lasa restul paginilor sa faca ce vrea cu agenda. (Poftim un cadou de ziua lui/ei)