| lilililili a întrebat:

Hei am si eu o intrebare
atunci cand prietenul meu ma saruta, si isi baga limba in gura mea si incepe eu ce fac? fundita

Răspuns Câştigător
| YoungSteve a răspuns:

Musca-l usorhee hee apoi tare laughing) glm ...pai.invarti limba in sensul acelor de ceasornic sau invers:p

4 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Fa si tu la fel.

| dulcykaLy a răspuns:

Ce face si el... sincronizati-va happy

| Gaabi32 a răspuns:

Buna skumpa.Pai daca il iubesti totul va veni de la sine incearca sa faci cea ce face si el.nu e greu lasate cuprinsa de val.

| cudyu007 a răspuns:

Cea mai penala intrebare d p forum d acum tonguelaughing fa si u la fel tonguelaughing sau da-i o palma ca nu face bine ceea c face tonguelaughing