| Crinutza123 a întrebat:

Ce fac daca prietenul meu imi baga limba in gura? ajutati-maaa!

Răspuns Câştigător
| RainboyDash a răspuns:

Improvizezi, iti misti limba in jurul limbii lui ca si cum ai linge o acadea happy

32 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Pai depinde. Tie iti place sau nu?

| Crinutza123 explică (pentru RainboyDash):

Imi place da nu pot saruta bine ca el.

| RainboyDash a răspuns (pentru Crinutza123):

Improvizezi, iti misti limba in jurul limbii lui ca si cum ai linge o acadea happy

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Ce zici? Că îţi place când ţi-o bagă?

| Crinutza123 explică (pentru h3r):

Imi place...da nu inteleg cand eu imi bag limba in gura lui mi-a trage tare si imi place si nu stiu cum face ca sa fac si eu lui asa...

| h3r a răspuns (pentru Crinutza123):

Faci ce face şi el.

| Crinutza123 explică (pentru h3r):

Ok multumesc. :*

| dragos9234 a răspuns:

Il musti de ea
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei cutitul si i-o tai.

| Crinutza123 explică (pentru anonim_4396):

Tu tot esti baiat cum vad...ce trebuie si tie sa-ti taie limba cu cutitul cand tu saruti o fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crinutza123):

Am fost ironic, la raspunsul de mai devreme, de ce? Pentru ca mi s-a parut cam tampita intrebarea.

| Crinutza123 explică (pentru anonim_4396):

Daca ti s-a parut ironica intrebare nu trebuia sa raspunzi))) cine doreste sa raspunda acela raspunde)

| Crinutza123 explică (pentru anonim_4396):

Da tie ca baiat iti place cand o fata te saruta pe gat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crinutza123):

O alta intrebare stupida. Nu, nu-mi place.

| Crinutza123 explică (pentru anonim_4396):

Deci esti un prost care nici macar o data nu te-ai sarutat si nu stii ce sa raspunzi si zici ca intrebarea ii stupida...tu esti stupid

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crinutza123):

Nu, comentariul tau este stupid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu-si baga altceva in gura ta, pustoaico.

Răspuns utilizator avertizat
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Inseamna ca te sarutahappy Faci si tu la felbatting eyelashes

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Il pupi.

| piki98 a răspuns:

Sincer sa fiu nu mi-ar placea sa ma sarute fata pe gat. fata ar trebui sa fie sarutata pe gat si ca sa-l faci sa se simta mai bine ii pui mana pe piept pe maini si daca are muschi ii spui si tu ca-ti plac muschii lui sau cv d genu.incearca macar

| Crinutza123 explică (pentru piki98):

Da dar el vrea sal sarut pe gat...nici mie nu-mi place dar dupa ce ma saruta pe gat intinde gatul ca sal sarut si eu

| piki98 a răspuns:

Daca asta vrea asta fa.ti-am zis ce mi-ar place mie.cred ca tututor baietilor si barbatilor le place sa fie complimentazi de o fata la aspectul lor fizic

| Crinutza123 explică (pentru piki98):

Multumesc de ajutor))

| Pisyreamary22 a răspuns:

Adica te saruta.
1. eu bagi si tu incet
2. apoi te iei dupa el
nu trebuie sa ai emoti:* fii optimista:*>.

Funda?

| paulapatricia a răspuns:

O musti

| Crinutza123 explică:

Nu mie imi place cand imi baga limba in gura...dar eu nu stiu ce sa fac cand el mi-a baga...

| Crinutza123 explică:

Eu cand eu baga mi-a trage tare inauntru nu s tiu cum face asta

| Crinutza123 explică:

15 ani

| Crinutza123 explică:

Ok multumesc pentru ajutor o sa incerc sa ma las dusa de val...eu mam sarutat multe ori dar nushtiu cum sa fac sa se simta si el binne ca mine cand il sarut....si inca o intrebare fata poate sa sarute baiatu pe gat?