| Denisa9000 a întrebat:

Hei,buna!
As vrea sa va dati cu parerea...Am fost cu un tip,si am fost cu el in secret.Iar o prietena de-a mea tot se dadea la el si chestii.Iar la un momendat mi-a spus ca e cu el, dar de fapt m-a mintit.S-au intamplat multe in povestea asta, foarte multe....Am decis sa ne despartim pentru catva timp.Iar acum nici nu mai vorbeste cu mine,si toti baietii imi spun ca ma plac,ca sunt draguta,frumoasa si el se simte ciudat,am vrut sa ii zic sa ne impacam,dar atunci a venit o fata si a stat cu el intr-una si s-a indragostit de el.
Ce ar trebui sa fac,sa ii zic cat mai repede, sa las totul asa si sa merg mai departe? Eu inca mai simt ceva pentru el, dar nu stiu daca el mai simte...Astept parerile voastre.
Multumesc! happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merită să lupți pentru ceea ce iubeștiwinking

| Fluffy69 a răspuns:

Coincidentasmug! Poate ca el nu te mai place daca nu mai vorbeste cu tine, asa sunt baietii nu stiu decat sa franga inimi! Vezi daca el nu mai vrea deloc sa vorbiti, e clar, nu mai are rost! :*

| Denisa9000 explică (pentru Fluffy69):

Vorbeste cu mine, dar nu chiar asa ca la inceput, si mi-a spus o prietena ca l-a vazut intr-o zi asa se uita la mine, deci ce sa mai cred?

| Fluffy69 a răspuns (pentru Denisa9000):

Eu zic sa vorbesti cu el si, sa-l intrebi de ce nu mai e la fel ca inainte.

| Denisa9000 explică (pentru Fluffy69):

Ok,mersi.Am sa incerc!

| Fluffy69 a răspuns (pentru Denisa9000):

Bafta! pupici :*

| corina000 a răspuns:

Daca ajunge aia sa si-o traga cu el da-i pace, nu mai are rost.