| Shine28 a întrebat:

Hei! Ce note ati luat la examenele nationalebatting eyelashes? Sunteti multumiti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate-3.30 si romana 8.80 iar media mea de intrare (finala) este 9.56

| LittleReasonToSmile a răspuns:

La mate am luat 9.20 si la romana 8.40.
La mate sunt multumita dar la romana ma asteptam sa iau peste 9. Oricum nu am depus contestatii.

| Shine28 explică (pentru LittleReasonToSmile):

Da..si eu la romana ma asteptam sa iau mai mult ca la mate, dar a fost inverslaughing!

| lextar113 a răspuns:

8,95 romana, doar 5 matematica

| florentina04 a răspuns:

Eu la romana luasem 7.05 si am depus contestatie si acum am 8.50 si la mate 9.30.love strucklove struck