| AndreeaNustiu a întrebat:

Hei.
Cum sa fac sa o conving pe bunica sa ma lase sa ma vopsesc pe varfuri cu nuantator albastru? Am incercat orice mi-a trecut prin cap dar tot nu ma lasa, ceva sfaturi cum as putea sa o conving?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-o sa poti s-o convingi. E de moda veche cand se stia ca fetele tinere sunt mai frumoase natural de cat vopsite.

| Aasdfghj a răspuns:

Cati ani ai? Si de ce iti impune bunica ta ce sa faci?

| AndreeaNustiu explică (pentru Aasdfghj):

15.pentru ca locuiesc cu ea.

| MihaelaDart a răspuns:

Mai asteapta nitel sa intri in vacanta, poate ca dn cauza scolii este impotriva acestei vopsele. Oricum ii spui ca nuantatorul se duce la spalat la 2-3 ape, ii poti da sa si citeasca flaconul sa se convinga ca nu e atat de periculos parului.

| AndreeaNustiu explică (pentru MihaelaDart):

Pai in vacanta vreau sa ma fac, nu acum.

| Cristian201 a răspuns:

Eu sunt de acord cu bunica ta! Mie imi plac fetele naturale. Sunt ca niste bijuterii, greu mai gasesti asa ceva... big grin
De ce vrei sa te vopsesti? Doar ca sa fii ca celelalte?

| AndreeaNustiu explică (pentru Cristian201):

Daca voiam sa fiu ca celelalte ma vopseam blonda sau ala culoare dinasta normala, dar eu vreau cu albastru.