| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De unde selectez numarul chestionarului pe drpciv? As vrea sa le fac pe toate, in ordine si nu mai gasesc unde erau toate. Va rog link. Multumesc!

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai internetul este plin de ele. Nu ai carte?

| Lyndsey a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu ai inteles intrebarea. Ideea e ca rezolv pe site-ul http://www.i-drpciv.ro/. Chestionarele nu vin in ordine si se intampla sa il fac pe acelasi de mai multe ore. Vreau sa fiu sigura ca le-am parcurs pe toate, ca sa nu fiu surprinsa la examen de intrebari "noi". Deci, caut optiunea prin care sa mi se afiseze toate chestionarele in ordine(1, 2, .), iar eu sa selectez(eventual in functie de nivelul de dificultate).

| DoarBogdan a răspuns (pentru Lyndsey):

Pai de pe acel site nu cred ca poti sa le faci intr-o anumita ordine.

| Lyndsey a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poate ca asa e, insa cineva mi-a spus ca asa a procedat. Oricum, merci!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Lyndsey):

Eu am facut si de pe alte siteuri si. 26 big grin

| Lyndsey a răspuns (pentru DoarBogdan):

La fel si eu, dar profesorul de legislatie a spus ca e cel mai bun. De fapt, chiar e. Intrebarile sunt identice.