| zozolyyop a întrebat:

Hei e cineva pe aici care e in scoala centrala? Am media 8.35 si la filo cu intensiv engleza media e de 8.38 credeti ca am sanse sa intru sau sa-mi iau gandul? worried

2 răspunsuri:
| cubexd a răspuns:

Da,diferenta maxima intre media ta si media de admitere este de 1 punct

| zozolyyop explică (pentru cubexd):

Deci pot sa intru happy cred ca dau petrecere daca intru laughing am vazut liceul si mi-a placut foarte mult si nu cred ca e bataie pe el findca unii nici nu stiu de el happy