| loverock a întrebat:

Heyhappy...cu media de admitere 8.41 am sanse sa intru in scoala centrala, anul trecut fiind 8.38 la filologie si 8.30 la mate-info? daca e cineva acolo as dori si niste pareri...Multumesc anticipat

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Da printre ultimii dar da asta daca nu au altii peste media ta si sa se ocupe toate locurile dar daca nu se intmapla asta ceea ce e improbabil vei intra oricum poti da pentru un alt profil la acelasi liceu daca e si te transefri pentru ca la filo si mate-info vin mlti raman putinibig grin