| AnonimaB100160 a întrebat:

Hei! Fac revelionul acasa si am chemat o colega siiiii nu stiu ce putem face sa nu ne plictisim. Cateva idei, va rog :*

7 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Hei
Puteţi viziona emisiuni de pe la televizor care se difuzează special pentru această 'sărbătoare' sau un film (dacă nu ştiţi la ce, intraţi pe pagina Replici din filme şi sigur o să vă atragă ceva de acolo). Jucaţi cărţi sau tot felul de jocuri în 2 (posibil şi la pc/telefon) pe provocări dacă doriţi. Faceţi farse la telefon. Dansaţi, cântaţi, desenaţi, povestiţi întâmplări amuzante din trecut.

| frostxtq a răspuns:

Nu prea sunt multe lucruri de facut in casa, ori vizionati filme sau un serial, ori mancati prajituri, discutati, depanati amintiri, desenati, jucati monopoly, remi. happy

| Aimee33 a răspuns:

Buna! happy
Va puteti uita la un film, sa ascultati muzica pe care evident sa dansati, sa va faceti poze amuzante, puteti juca Monopoly etc.
Ciao! happy

| Aimee33 a răspuns (pentru Aimee33):

*Va mai puteti face portetul una alteia, sunt convinsa ca va fi amuzant.winking

| TwiSt1997 a răspuns:

Aduceti vreun baiat, doi si nu va mai plictisiti.

| emmaemilia a răspuns:

Filme de groaza, karaoke, adevar sau provocare, jocuri de carti sau pur si simplu convorbiri, sper ca te-am ajutat, distractie placuta!

| criss98criss98 a răspuns:

Incercati sa priviti un film. unul care sa va placa sau puneti muzica si dansati ...lucruri obisnuite care sa va faca fericiti!