| elinaaaa a întrebat:

Hei! Imi place foarte mult un baiat,mie si unei bune prietene ne place de el dar problema e ca pe ea o baga mult mai mult in seama decât pe mine si mă simt prost,vine la ea,glumeste etc. iar mie nici sa ma salute nu e in stare,ma simt si mai prost cand sunt împreună cu ea, ei vorbesc si eu stau si ma uit ca o fraiera.Cum as putea sa ies si eu in evidenta,va rog sa nu-mi spuneti sa mă bag aiurea in seama,chiar nu e stilul meu, m-as simti prea prost ca mă bag in discutiile lor. FUNDA

1 răspuns:
| Andeuta a răspuns:

Buna ta prietena ar putea sa te integreze si pe tine in discutie! Nu trebuie sa te bagi tu singura....asta daca iti este prietena si daca nu prea te baga in seama ori nu e interesat ori nu stie cum sa te abordeze, ai putea sa vorbesti cu el in particular: mess, facebook si in functie de ceea ce o sa-ti spuna vei stii ce intentii are si ce trebuie sa faci!