| Ronnii33 a întrebat:

Hei!, in catea saptamani e ziua mea si nu stiu ce sa fac.O sa implinesc 14 ani si as vrea ceva special...Help Me!batting eyelashes

1 răspuns:
| NuIntreba a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa iti chemi ceva prieteni la tine acasa, nu mergeti in oras pentru ca nu prea o sa va distrati asa bine.Iti pregatesti un playlist cu melodii care iti plac tie si le plac si la cei pe care ii inviti, va uitati la un film ( sa ai popcorn mult happy ), si nu ii lasa sa se plictiseasca, daca vezi pe cineva ca se plictiseste, baga-l in seama. Spuneti sau faceti glume..etc,sunt mult mai multe chestii ce ai putea face eu ti-am dat doar cateva exemple