| Frumystefy a întrebat:

Hei TPU, m-am intalnit (intamplator) cu un baiat de care imi place si m-a intrebat daca sunt intr-o relatie.
I-am spus ca am fost, dar s-a terminat. m-a intrebat,, de ce " si i-am povestit despre fostul. Dupa ce am terminat de vorbit m-a intrebat ce s-ar intampla daca ar fi actualul si chiar nu stiu ce sa ii spun.

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Accepta relatia cu el! Daca iti place de el atunci fi cu el. Mai ales ca se vede ca si el te place

5 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Pai ii puteai spune ce simti, daca nu ai facut asta pana acum. Odata ce te-a intrebat asta, e posibil sa te placa si el.

| Frumystefy explică (pentru corbulalbrosu):

Cum adica,, da'' ca el m-a intrebat,, daca as fi actualul ce s-ar intampla

| corbulalbrosu a răspuns:

Acel "DA" ar trebui sa fie raspunsul tau clar la intrebarea ta de final :"...si chiar nu stiu ce sa ii spun."

| T0T a răspuns:

Păi acceptă o relație cu el dacă zici că îl placi.