| JhgfdGirl a întrebat:

Hei. Pot avea un prieten la 14 ani? (Nu doresc o relatie sexuala cu el ) Vreau doar. stiti voi. il plac...

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti pentru ca aveti sub 18 ani.

| OnuOnulică a răspuns:

In ziua de azi se fac prieten/prietene de la varsta de 10-11-12 ani chiar...si tu ne intrebi daca poti la 14? laughing

| neutrino a răspuns:

Poti avea un prieten, dar ce doresti sa faci cu el?

| JhgfdGirl explică (pentru neutrino):

Sa fiu cu el. atat laughing) LOL

| SkyPilot a răspuns:

Poti, de ce nu? Ar fi bine sa astepti cu sexul pana pe la 17 ani, ca sa nu ai problem hormonale nedorite. Si mare atentie la joaca intima. Trebuie sa ai grija ca nici un lichid de jos de la el sa nu ajunga la tine jos, pentru ca riscul este semnificativ.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tu poate nu iti doresti, dar el sigur isi doreste. Si stim amandoi ca vei ceda (ca sa nu se desparta de tine sau ca sa nu te insele)

| JhgfdGirl explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Am vorbit cu el si nu vrea, chiar daca mi-ar propune nu sunt proasta sa imi incep viata sexuala de acum!winking

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru JhgfdGirl):

Pai ce era sa zica si el... Doar nu era sa zica sa-ti dai chilotii jos. Te lasa sa crezi ce vrei acum si imediat ce incepi sa te atasezi mai serios de el te lucreaza de nu te vezi. Nu exista baiat sanatos la 14 ani care sa nu vrea niste placinta.

| JhgfdGirl explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

laughing) Doamne. deci nici moarta nu imi incep viata sexuala de acum, ok?
Poate sa-mi zica ce o fi. eu nu o facwinking
Plus. nici cu fostele nu a facut-o
Ne limitam la saruturi :3

| Duucu a răspuns:

Poti avea si mai multi, draga.

| Croampa a răspuns:

Poti, nu are nici o treaba varsta, doar sa te placa si el si gata, tot rezolvat. happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

Uni la 13 ani au copii deci dc nu, daca vrei doar pupici si nu sex.

| JhgfdGirl explică (pentru anonimguy3):

Kiss kiss laughing)

| JhgfdGirl explică (pentru anonimguy3):

Ok merci mult, am vrut sa va cer parerea :*

| anonimguy3 a răspuns (pentru JhgfdGirl):

Vrei sa ne pupam, hai ca nu e gagicamea langa mine laughing)

| Happyjump a răspuns:

Mda

| rapp2020 a răspuns:

Nimeni nu te opreste.e o tara libera

| ȘefuLaValută a răspuns:

Ha ha dar tu de ce crezi ca vrea el prietena? Sa i se scoale degeaba, nu? Ori un bot ori stii tu.Una din doua

| JhgfdGirl explică (pentru ȘefuLaValută):

Are si el 14 laughing) ca mine. pnm ma place si a dovedit asta.

| JhgfdGirl explică (pentru ȘefuLaValută):

Are 14 ani, lol ce sex sa faci? laughing) Vream doar sa fim impreuna. si el la fel vrea straight face

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru JhgfdGirl):

Atunci fara dar majoritatea la varsta aia nu vor prietene sa se uite la ele.Eu la 16 ani gata ce prietena dupa 4 luni a acceptat altfel ma duceam la altcineva

| JhgfdGirl explică (pentru ȘefuLaValută):

Nu vrea asta :3 Are 14 ani. adica. mnda

| darriya a răspuns:

Daca ai un prieten nu trebuie sa te si culci cu el, poti iesi cu el in parc, la film, va distrati dar mai putin sex doar daca tu iti doresti.deci fa-ti un prieten dar nu lasa scoala sa fie pe al 2lea locwinking

| Ottakringer a răspuns:

Da.dar trebuie sa platesti o taxa.

| Wihox a răspuns:

De ce sa te limitezi la unul?

| EchoDemon a răspuns:

Poti avea. Nu e o lege care spune ca nu poti. E viata ta faci ce vrei cu ea. Si daca si el te place ei bine... sper sa va tina.

| precious30 a răspuns:

Cine te poate opri?
Daca asta vrei, normal ca poti happy