| Cathy_5203 a întrebat:

Sunt cu un baiat de mai mult timp. El are un prieten care sta in acelasi bloc cu el si cand iesim afara ma rog suntem mai multi si cu cateva fete si ma rog am avut ocazia sa ne cunoastem mai bine. De cateva zile in coace cred ca el ma place si cred ca si eu il plac. Problema urmatoare este: nu vreau sa ma bag cu el ca sa nu afle prietenul meu si sa se desparta de mine, dar nici la el nu vreau sa renunt pentru ca e dragut. Nu pot renunta la nici unul! Ce sa fac? Prietenul meu deja stie ca ala ma place dar nu e sigur daca si eu il plac si e foarte gelos! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| OnutzZa_2537 a răspuns:

Hey... ciudath dar am patit la fel:d
m`am despartzit de prietenu`meu sh vreo saptamana am vb cu celalalt baiat chiar daca nu am stat cu el... apoi mi-a zis ca nu e pregatit pentru o prietenastraight face.sh tothu`s`a dus de rapa. iar eu am ramas cu gandu`la fostul`...big grin