| madalina111 a întrebat:

Hei.sunt tare derutata.va rog, ajutati-ma! nu stiu ce sa aleg intre un liceu foarte bun, cu pretentii si unul bun. media nu este o problema dar nu stu ce sa fac.la cel mai bun am auzit ca sunt profesorii exigenti ce pun numai 2 si 3 si nu prea vreau.in plus eu invat si muncesc insa cum se spune sunt mai grea de cap si nu pricep totul din prima. mi-e teama ca nu voi face fata.nu vreau numai sa tocesc pentru ca am auzit ca anii de liceu sunt cei mai frumosi. iar la liceul mai putin bun vor si niste colege cu care nu ma prea inteleg si pe care nu le suport care vor tot acolo ce sa aleg?

2 răspunsuri:
| Raluca_5136 a răspuns:

Nu te chinui cu liceul, poti merge la orice faculta dupawinking

| deamoncomand a răspuns:

Ala la care nu sunt profesori exigenti deoarece daca le spui ca nu ai inteles se eupara pe tine (uni) la mine asa sunt si cand le spui ca nu ai inteles imi dau 3(nu mie la alti) recomand ala la care nu sunt profi asa exigenti