| Maraa a întrebat:

Hei sunt un mare fan naruto si pentru. cei care stiu vroiam sa intreb ce se va intmpla cu naruto si sasuke? cand se vor lupta va muri sasuke, sau chiar amandoi?

Răspuns Câştigător
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Am pus si eu intrebarea asta laughing vezi la mine pe profil. app am vazut ultimu ep si zicea din ep urmator ceva de naruto care ii zice lu sasuke sa se lupte. cred ca asta e lupta aia de care se tot vbeste de o sa moara ori sasuke ori aman2.

5 răspunsuri:
| Maraa explică:

Nare cum sa fie ultima lupta acu se mai intmpla ceva:devil))

| annahandball a răspuns:

Naruto Shippuden si manga-ul inca continua! Nu putem sti cine o sa moara dintre ei 2 momentan pentru ca nu i-am vazut puterile actuale lu Sasuke dupa ce si-a transplantat ochi lui Itachi! Oricum cel mai probabil va castiga Naruto, dar nu cred ca o sa il omare pe Sasuke! (Naruto a primit si puteri de la Itachi pentru lupta lui cu Sasuke)
P.S Sper ca Naruto sa il faca pe Sasuke asa cum era el inainte!

| ijustwannarun a răspuns:

@MiSuKin crede-ma nu-i lupta aia ---> citeste manga happy si @Maraa ei bine naruto a spus ca daca se mai lupta odata aman2 o sa moara asa ca da poate o sa moara aman2... te sfatuiesc si pe tine sa citesti manga si/sau cauta pe net interviuri cu Kishimoto subtitrate in eng happy... ca el spune despre ce se va intampla in viitor dar nici el nu stie sfarsitul happy.

| MalinaD a răspuns:

Eu zic ca tu vei muri nu eirolling on the floor))))))

| luizalu_5149 a răspuns:

Nu vor muri pentru ca amn2 sunt la fel de puternici probabil o sa aiba rani forte grave dar nu stiu sati zic concret astepta pana joi la ora 4:00 pe animekage