| narutoshippuden1 a întrebat:

Cum credeti ca se v-a sfarsi batalia dintre Naruto si Sasuke? V-a muri doar unul dintre ei, amandoi sau niciunul? Eu sper ca Naruto sa nu moara. Iubesc la nebunie acest personaj, atunci cand vorbeste si se lupta cu cineva mi se ridica parul de pe maini. Daca Naruto ar muri cu siguranta n-as mai urmari acest anime.

8 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Am vazut cateva filmulete cu lupta lor (Naruto moare iar Sakura plange ca din cauza ei a murit Naruto)Sasuke are ochi de nivelul 5 sunt cei mai buni ochi pentru ca folosea ochi de nivelul 5 incepea sa-si piarda privirea si vedea inceata sunt o gramada de feluri.
Dar nu se stie mai departe poate renvie ca atunci cand a avut acea lupta naruto cu kabuto.Iar naruto a reinviat chiar daca inima sa nu mai batea a avut puterea de la vulpea cu 9 cozii.
http://www.youtube.com/watch?v=NyN2U7tCqnE&feature=related
Cand a luat o infrangere si a murit.
Nu te supara vulpea cu 9 cozii il reinvie pe naruto.
http://www.youtube.com/watch?v=uKl8UaoS5bo
Acuma Sasuke foloseste toate stilurile de sharingan, uite si nivelurile de sharingan.
http://www.youtube.com/watch?v=Oth2yECmx9A&feature=related
Ochi de sharingan au multe nivele nici eu nu le stiu pe toate oricum sunt foarte buni toti dar cu cat urci cu cat au si dezavantaje mai mari.

| narutoshippuden1 explică (pentru Mihail2020):

Da si eu am vazut acel filmulet, dar totusi chiar daca Naruto pierde tot mi se pare un final trist, deoarece Naruto a muncit antrenandu-se din greu ca sa poata sa devina mai puternic decat Sasuke, dar cu toate acestea Sasuke a fost mereu deasupra lui Naruto, dar ma ingrijoreaza ce a spus Naruto intr-un episod: Cand ne vom lupta vom muri amandoi! Acum nu stiu daca acel clip este real sau fake, dar daca Naruto moare cu siguranta nu-mi mai place acest anime.

| narutoshippuden1 explică (pentru Mihail2020):

Credeti ca Naruto va fi invins sau ca va muri?

| criss7784 a răspuns (pentru Mihail2020):

Am vazut si eu aceste filmulete insa ele ar putea fi si numai niste amv-uri create de fanii nu trebuie sa fie ineapart adevarat ce se intampla acolo. Fanii mai fac astfel de filme dupa cum cred ei ca se v-a intampla in naruto, propria lor opinie.Asa ca mai bine sa nu ne luam dupa aceste videoclipuri.Singurul care stie ce se va intampla este Masashi Kishimoto care a si spus in interviul sau de la Jump festa de anul trecut ca finalul este deja determinat si ca nu are degand sa se razgandesca in vre un fel.
Daca vrei sa vezi interviul il poti gasi pe site-ul asta
http://narutofan.forumulmeu.ro/......-in-romana

| Mihail2020 a răspuns:

Daca te-ai uitat la toate filmuletele pana la sfarsit o sa vezi ca nu moare.
Intr-adevar a muncit mult dar mai are de invatat ca sa invingi un om al sharinganului trebuie sa ai o putere mai mare decat el.
Daca Naruto invata 100% sa controleze vulpea cu 9 cozii are sanse putini mai mari daca invata si stapanirea elementelor (care nu prea stie sa le controleze) daca invata are sanse mai mari.
Invata controlarea vulpii cu 9 cozii 100%. (sanse sa-l bata sunt de 50%-50%)
Daca invata stapanirea elemetelor (vant-frunza-apa) rar sa fie unu care sa stapaneasca 3 elemente are sanse de 50%-65% sa castige.
Daca le invata pe amandoua puterea o intrece si pe a lui Mandara.

| Zendaa a răspuns:

Ma astept sa moara Sasuke :/.Nu ar avea nici-o logica daca ar muri Naruto, doar serialul este despre el o.O.Dar, dupa cate stim serialul a fost mai mereu trist deci....Sasuke moare.
P.S. Daca gresesc, imi pare rau, dar pare cea mai logica idee.

| narutoshippuden1 explică:

Va multumesc pentru ca mi-ati impartasit opiinili voastre, astept si late opinii.