| elenaelly1234 a întrebat:

Ajutati-ma! Intai sa va zic povestea! ...Acum o sapt am fost cu cineva care m-a inselat. si m-am despartit de el...Dar nu pot sa il uit. il iubesc prea mult. ce sa fac? Funda! :*.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimeni nu-ti poate lua dreptul tau de a-l iubi in continuare.

| elenaelly1234 explică (pentru neutrino):

Da. dar eu vreau sa il uit... pentru ce a facut.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Acum se petrec toate cu repeziciune si trebuie sa te linistesti

| NeonLights a răspuns:

O sa-l uiti intr-o zi. Timpul le rezolva pe toate sau o noua dragostewinking. Bafta! happy

| smutzzy a răspuns:

Incearca sa gasesti alta ocupatie. fa-ti prieteni noi. Ocupati timpu'. In cateva saptamani ar trebui sa uiti. poate chiar o luna. Good luck