| alexandra_7957 a întrebat:

Am mai postat odata aceasta intrebare, doar ca nu am avut mai mult de un raspuns.

Cum il fac pe un baiat sa ma oberve? Si cum imi pot da seama acest lucru?

Dau funda pentru cel mai detaliat raspuns.

4 răspunsuri:
| mady007 a răspuns:

Hey eu zic sa stai pe langa el dandu-te drept prietena lui dar fara ai da de inteles sa il plaki si fara multa atentie...incearca sa il ajuti in mai multe lucruri si sa petreci mai mult timp cu el, apoi vei vedea ca el v-a incerca sa fie cu tine dandusi seama cat de importanta esti pentru elbig grin

| Roxana_2291 a răspuns:

Cati ani ai, el cati ani are? detalii... si poate am sa te ajut.

| BeetleJuice a răspuns:

Pai nu stiu fa ce face si el, mai stai pe langa el etc stii tu happywinking bafta

| TaniSuperGirl20 a răspuns:

Pai eu as zice sa stai cat mai mult cu el, sa deveniti amici si poate mai incolo o sa iti ceara el numarul de telefon.Incearca sa fii tu insati.Asta e tot ce conteaza.Nu trebuie sa te imbraci extravagant, sau stiu eu cum.Mi-a facut placere sa iti raspund la intrebarekiss