| GangstaMbaby a întrebat:

Hei, TPU, am si eu o intrebare...Deci.acum ceva timp mi-am formatat calculatorul si cand am instalat messengerul aparea undeva.ca imi poate salva conversatiile chiar daca sunt pe mess pe alt calculator. Aveti cumva idee cum se numeste programul, sau daca are vreo legatura cu messengerul? Multumesc.

1 răspuns:
| pufulete17 a răspuns:

Se numeste conversation history si il poti accesa dand click dreapta pe un carcater si selectat conversation history