| Allys19 a întrebat:

Aveți prin casa pastile de avort? L-am mințit pe fostul meu ca am rămas insarcinata și vreau sa ii zic ca am luat de la farmacie pastile de avort, dar nu vreau sa dau 100 de lei doar ca sa ii fac lui niște poze.Ma ajuta cineva? Mesaj in privat.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ai face atâta circ aiurea wtf? Și mai ales pe asemenea subiect? Ți se pare ok și normal să minți că ai făcut avort și practic că ai omorât o viață? dacă se presupune că e al lui, ți se pare normal să creadă că i-ai omorât practic copilu? știi că astfel de vești unor persoane le poate provoca depresie? Aveți unii creier în cap... de aș prefera o găină

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa prost e ala?

| Andreeush a răspuns:

De ce nu îi zici că a fost o confuzie și că nu ești însărcinată?