| ChristinaSinger a întrebat:

Cand vreau sa folosesc Facebook.ul in modul de a da like, share sau a posta ceva imi scrie ca nu pot posta, functia este blocata temporat deoarece am postat pe Facebook ceva impotriva Facebook. ului
Eu nu am postat absolut nimic pe Facebook care sa contina scene de violeta, spam etc...
Nu stiu ce sa fac ca sa pot folosi din nou facebookul in modul de a posta ceva
La cat timp se refera termenul de temporara? cat timp voi sta asa?
Ajutorrr!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste regulile de la FB ca sa inveti sa folosesti regulemntar FB-ul.
Clar ai postat ceva ilegal, de te-au blocat si tu habar nu ai nici acum, ce ar fi putut sa fie impotriva regulilor.

| ChristinaSinger explică (pentru Violleta2022):

Ideea e ca nu am postat nimic ilegal ..profilul meu de Facebook nu contine postari ilegale sau care sa contina abuzuri, violenta, spam etc.
Am un profil de Facebook normal deoarece sunt cantareara si incerc ca contul meu de Facebook sa nu contina chestii care nu sunt in regula
Cred ca am intrat din greseala pe un link si dupa m.au blocat
Ideea e ca sper sa fiu deblocata repede

| Violleta2022 a răspuns (pentru ChristinaSinger):

Scrie-le si vezi ce-ti spun.